skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSLNaujienos

Straipsniai

LAIKINAI SUSTABDYTAS TELEVIZIJOS PROGRAMOS „RTR PLANETA“ LAISVAS PRIĖMIMAS LIETUVOJE

2018 m. vasario 14 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą 12 mėn. sustabdyti televizijos programos „RTR Planeta“ laisvą priėmimą Lietuvos Respublikos teritorijoje dėl šioje programoje besikartojančių Europos Sąjungos Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyvos ir Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo pažeidimų – programos laidose nuolat kurstomo karo, nesantaikos ir tautinės neapykantos.

2018.02.14 plačiau »

LRTK PRIĖMĖ SPRENDIMĄ LAIKINAI RIBOTI RUSIJOS TELEVIZIJOS PROGRAMOS „TVCI“ LAISVĄ PRIĖMIMĄ LIETUVOJE

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2017 m. rugsėjo 20 d. posėdyje priėmė sprendimą riboti laisvą Rusijos Federacijos televizijos programos „TVCI“ priėmimą Lietuvos Respublikos teritorijoje 6 mėn. Šis sprendimas įsigalios jį sankcionavus Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

2017.09.20 plačiau »

„Ren TV Baltic“ programa – be rusiškų laidų

Gavusi nemažai pastebėjimų iš televizijos žiūrovų apie tai, kad Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimas yra nevykdomas ir kad „Ren TV Baltic“ programa ir toliau yra retransliuojama Lietuvoje, komisija norėtų patikslinti š. m. sausio 12 d. priimto, sausio 15 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo sankcionuoto ir nuo sausio 17 d. įsigaliojusio sprendimo Nr. KS-12 esmę.

2015.01.21 plačiau »

» naujienų archyvas

Kaip gaudžiau Baltarusijos TV

Pasiremdamas informacija apie krypties nustatymą ir kaimyninius siųstuvus, nusprendžiau pats pagauti baltarusiškas programas. Naudoju įrangą – analoginis televizorius + TV priedėlis Digiter T-0631 ECC + TV antena Antena DTX 92F. Šiai antenai naudoju stiprintuvą SWA 1LUX priežastis – šis stiprintuvas turi mažiausią triukšmų stirpinimo koeficientą (Noise dB) ir tik vieną tranzistorių, o tai labai aktualu gaudant silpnus TV signalus.

plačiau »

Kaip surasti kryptį į kaimyninių šalių skaitmeninės antžeminės TV (DVB-T) siųstuvus

Internetas televizoriuje

Nemokamos skaitmeninės TV programos kaimyninėse šalyse

» straipsnių archyvas

prisijunkite