skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Naujienos

sukaina2.png

2015.01.21„Ren TV Baltic“ programa – be rusiškų laidų

Šaltinis: rtk.lt

Gavusi nemažai pastebėjimų iš televizijos žiūrovų apie tai, kad Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimas yra nevykdomas ir kad „Ren TV Baltic“ programa ir toliau yra retransliuojama Lietuvoje, komisija norėtų patikslinti š. m. sausio 12 d. priimto, sausio 15 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo sankcionuoto ir nuo sausio 17 d. įsigaliojusio sprendimo Nr. KS-12 esmę.
Pagal komisijos sprendimą dėl programų iš ne Europos Sąjungos valstybių narių, Europos ekonominės erdvės valstybių ir kitų Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusių Europos valstybių, sudarančių televizijos programą „Ren TV Baltic“, laikino retransliavimo sustabdymo, visi Lietuvos Respublikoje šią programą retransliuojantys retransliuotojai turėjo užtikrinti šio sprendimo vykdymą 3 mėn., t. y. nuo š. m. sausio 18 d. iki balandžio 17 d.
Dar nespėjus įsigalioti komisijos sprendimui, šios programos rengėjas - „BMA Ltd.“, pats pertvarkė jos tinklelį taip, kad jame nebeliko komisijos sprendimu draudžiamų programų. Jos buvo pakeistos Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusios valstybės – Ukrainos televizijos programomis. Todėl visa programa gali būti ir toliau retransliuojama Lietuvos Respublikoje.  


Informacija atnaujinta: 2015-01-21 

« naujienų archyvas užsisakyti naujienas e-paštu

prisijunkite