skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Priemonės žiūrėjimui Dekoderiai MPEG-4 -> MPEG-2

sukaina2.png

Dekoderiai MPEG-4 -> MPEG-2 (dar vadinami moduliais)

 Šiek tiek seniau pagamintuose ir šiuo metu gaminamuose televizoriuose jau dažnai montuojamas MPEG-2 skaitmeninės antžeminės TV imtuvas. Deja, Lietuvoje šis imtuvas nėra tinkamas naudoti, nes šalyje naudojamas MPEG-4 AVC/H.264 vaizdo glaudinimo metodas.

Viena išeitis - įsigyti TV priedėlį. Kurį galite rasti čia:

Tačiau TV priedėlis - ne visada patogi išeitis, ypač jeigu trūksta vietos arba nesinori turėti dviejų skirtingų distancinių pultelių (vienu - valdyti televizorių, o kitu - TV priedėlį). Dar yra viena išeitis - įsigyti Dekodavimo modulį, kuris paverčia MPEG-4 signalą į MPEG-2, o šis jau suprantamas televizoriui, turinčiam MPEG-2 TV imtuvą. Šis modulis statomas į televizoriaus šone esantį lizdą ir televizorius valdomas vienu distanciniu pulteliu.

Patikrinta, kad dekodavimo modulis veikia Philips PFL 7862, Sony D, V, U, X, W serijų ir Samsung F, N, M serijų ir nuo 5 serijos LCD televizorių modeliuose. Visuose kituose televizoriuose reikia patikrinti, ar šie moduliai veikia. Bet kuriuo atveju televizoriuje turi būti MPEG-2 TV imtuvas skaitmeninei antžeminei TV (DVB-T) priimti ir CI lizdas, į kurį būtų galima įstatyti dekodavimo modulį.

Beje, dekodavimo modulyje yra integruotas lizdas, tinkantis kuria nors kodavimo sistema koduotiems kanalams žiūrėti - tad paprasčiausiai reikės įstatyti kortelę ir viskas. Rekomenduojame, žiūrint į ateitį, įsigyti su CONAX dekodavimo sistema suderinamus modulius. Kiti, žinoma, tiks, tačiau tik nekoduotiems (laisvai transliuojamiems) TV kanalams žiūrėti.


prisijunkite