skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Priemonės žiūrėjimui TV antenos

sukaina2.png

TV antenos, skirstytuvai (spliteriai), jungtys, laidai

Antenos

Antenos būtinos skaitmeninei antžeminei TV (DVB-T), skaitmeninei mikrobanginei TV (DVB-C) ir skaitmeninei palydovinei TV (DVB-S, DVB-S2) žiūrėti. Kitoms rūšims antenos nėra reikalingos. 

Čia plačiau bus aprašytos skaitmeninės antžeminės TV (DVB-T) ir skaitmeninės mikrobanginės TV (DVB-C) antenos. Apie skaitmeninės palydovinės TV antenas rasite čia. 

Antenos skaitmeninei antžeminei TV (DVB-T)


Tinka visos įprastinės ir dabar naudojamos antenos kaip ir analoginėms TV transliacijoms priimti.

Yra dvi bene geriausios, galingiausios antenų formos skaitmeninei televizijai:

DIGILINE DVB-T MAX

DIGILINE DVB-T MAX ANTENA

Antena skirta žiūrėti skaitmeninei televizijai labai blogai pasiekiamose signalo vietose. Super didelis stiprinimas. veikia 80-100km atstumu.

  DIGILINE DVB-T MAX

DIGILINE DVB-T ANTENA

DIGILINE DVB-T ANTENA

Antena skirta žiūrėti skaitmeninei televizijai blogai pasiekiamose signalo vietose. Super didelis stiprinimas. veikia 80-100km atstumu. Galima Kaune iš Vilniaus pagauti signalą ir matyti HD kanalus.

 
 DIGILINE DVB-T

Pastaba: Prieš pirkdami anteną, būtinai pasidomėkite ar ji pritaikyta visam skaitmeninių kanalų dažniui (21-69). Taip pat atminkite, kad gera antena be stiprintuvo yra visada geriau, nei bloga antena su stiprintuvu. Esant geram signalui stiprintuvas tik sustiprina visus triukšmus ir visiškai sugadina signalą (parduotuvėse tokių antenų visada pilna).

Antenos skaitmeninei mikrobanginei TV (DVB-C, DVB-T)

Vienas svarbus akcentas - antena skaitmeninei mikrobanginei TV žiūrėti turi būti nukreipta tiesiai į bokštą, kuriame yra patalpintas retransliatorius. Taigi, būtinas tiesioginis matomumas į TV bokštą. Be to, mikrobangos labai jautrios drėgmei, todėl esant blogam orui, vaizdas suprastėja.


prisijunkite