skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Skaitmeninė palydovinė TV HDTV žiūrėjimas

sukaina2.png

Raiškioji televizija (HDTV) per palydovą 

Europoje (o taip pat ir Lietuvoje) galima žiūrėti raiškiosios (HDTV) TV programas. Keliolika TV programų yra transliuojama laisvai, tačiau iš skirtingų palydovų. Dar keliasdešimt TV programų yra koduotos.

Šios televizijos žiūrėjimui būtina papildoma įranga. Visų pirma, televizorius turi būti suderinamas su HD TV technologija ir turintis HDMI jungtį. Kaip televizorius gali tarnauti projektorius, plazminis ar LCD monitorius. Ir, antra, imtuvas turi būti tinkamas HDTV signalų priėmimui. Taip pat kai kurios TV programos yra užkoduotos, tam reikalinga dekodavimo kortelė.

HDTV panaudojimas platus. Siunčiamo garso ir vaizdo kokybė nepriekaištinga, todėl šiuos signalus galima rodyti kino teatruose, masinio susirinkimo vietose pastatytuose dideliuose TV ekranuose. Ruošiamasi tikram šios raiškos TV programų spurtui. DVB standartas pritaikytas ir  raiškiosios TV signalų apdorojimui. Dėl šios priežasties televizoriuje turi būti įdiegta HDCP turinio nuo kopijavimo apsaugos sistema.

Viasat mokama palydovinė platforma transliuoja vieną kanalą HD formatu. Įranga turi būti tinkama transliacijų, suglaudintų DVB-S2 režimu, žiūrėti.

 

<<  Atgal

prisijunkite