skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Skaitmeninė palydovinė TV Priemonės žiūrėjimui

sukaina2.png

Įranga skaitmeninės palydovinės TV žiūrėjimui

TV žiūrovui buto ar namo remonto ar statybos metu reikia iš karto pagalvoti apie kokybišką TV programų priėmimą. Pietinėje sienoje paruošti angas „lėkštei“ (būtinas tiesioginis matomumas į pietų pusę, neturėtų saulės užstoti medžiai). Būste išvedžioti TV kabelius.

Antena "TRIAX" TDS 64 Antena („lėkštė“) – parabolės formos prietaisas, surenkantis ir fokusuojantis mikrobangas į vieną tašką. Didelio skersmens „lėkštės“ šiuo metu jau nebereikia. Lietuva patenka į visų pagrindinių palydovų, transliuojančių Europai, patikimo priėmimo zoną.

GT SCIR40 Galvutė (angl. LNB) – prietaisas, sufokusuotą signalą verčiantis į žemo dažnio elektros signalus. 
OPENBOX S1 Imtuvas (angl. receiver) – prietaisas, galutinai iškoduojantis iš kosmoso gautus signalus į suprantamus televizoriui.
CONAX modulis  

Kortelė (angl. smart card) – kortelė, leidžianti už papildomą mokestį žiūrėti koduotus kanalus.

Dalis TV programų gali būti užkoduotos. Atkodavimui reikia įsigyti specialią kortelę, už kurią reikia arba mokėti abonentinį arba vienkartinį mokestį.


 

Aukščiau aptartu atveju įmanoma priimti programas iš vieno palydovo. Jeigu pageidaujama priimti programas iš kelių palydovų, esančių daugmaž toje pačioje ekvatoriaus vietoje, būtina į „lėkštę“ montuoti 3-4 galvutes. Atsiranda papildomas elementas – switchas (DiSEqC ). 

Taip pat, jeigu pageidaujama vienu metu per skirtingus televizorius žiūrėti skirtingas programas, irgi reikalingas switchas ir keli imtuvai ir kelios galvutės. 

 

 

<<  Atgal

prisijunkite