skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Skaitmeninės TV rūšys Mobilioji (DVB-H)

sukaina2.png

Skaitmeninė mobilioji TV (DVB-H)

images.jpg

Naujosios technologijos jau numatytos ir mobiliesiems tinklams. Sukurtas standartas DVB-H (angl. Digital Video Broadcast Handheld), kuris leis transliuoti skaitmeninę televiziją per bokštelius į mobiliuosius telefonus.

Norinčiam žiūrėti skaitmeninę televiziją per mobiliuosius tinklus reikia įsigyti specialų telefoną ar kitokį nešiojamąjį įrneginį. Taip pat būtina pasitikslinti ar mobiliojo tinklo operatorius teikia tokią paslaugą ir ją užsisakyti.

Priemonės šios rūšies skaitmeninės TV žiūrėjimui rinkoje pasirodė 2006 m. rugsėjo mėnesį. Kompanija Samsung pristatė pirmąjį mobilųjį telefoną, palaikantį DVB-H standartą. Jau pradėtos pastovios TV transliacijos minėtu standartu. Taip pat keliolika valstybių šiuo metu atlieka bandomąsias transliacijas.

Svarbu nesumaišyti, kad skaitmeninę antžeminę TV (DVB-T) galima žiūrėti ir judančiuose objektuose (pvz. automobilyje). Tam reikalinga įranga, skirta priimti skaitmeninės antžeminės TV signalus. Mobiliajame telefone žiūrėti DVB-T standarto televiziją nėra galimybių. Mobiliesiems telefonams skirtas DVB-H standartas. 

 

<<  atgal

prisijunkite