skaitmenine.lt
tvbox_komplektas.jpg
print
Spausdinti
struktūra
Struktūra

Sertifikatai.lt SSL

 

Skaitmeninės TV rūšys Palydovinė (DVB-S)

sukaina2.png

Skaitmeninė palydovinė TV (DVB-S ir DVB-S2) dvb_s.gif

Patogi ir santykinai pigi yra skaitmeninė palydovinė televizija. Šiuo atveju ne tiek svarbus yra geografinis atstumas, nes televizijos palydovai dažnai padengia visą grupę šalių iš karto. Be to, pasistačius rimtesnį palydovinės televizijos komplektą, įmanoma matyti keletą šimtų skirtingų TV programų.

Skaitmeninės palydovinės TV transliavimą apibrėžia DVB-S ir DVB-S2 standartai (angl. Digital Video Broadcast Satellite). DVB-S naudojamas ilgesnį laiką, o atnaujintame DVB-S2 siūlomos naujovės video signalo suglaudinimui.

Naujai parduodamame palydovinės televizijos komplekte jau būna visos reikalingos priemonės nekoduotų TV programų žiūrėjimui. Koduotų programų žiūrėjimui gali būti naudojama dekodavimo kortelė (angl. smart card). Šią kortelę galima įsigyti už papildomą vienkartinį arba abonentinį mokestį.

Palydovinius imtuvus, komplektus galite rasti čia:

 

Prieš perkant panaudotą palydovinės TV komplektą, reiktų patikrinti, ar elementai skirti skaitmeninės, ar analoginės palydovinės TV žiūrėjimui. Siūloma pirkti tik skaitmeninį TV signalą suprantančius palydovinės TV komplektus. TV programų, transliuojamų per palydovą analoginiu režimu, sparčiai mažėja.

<<  atgal 

prisijunkite